O nas

Finansomierz.pl to nowoczesna porównywarka ofert kredytów hipotecznych, gotówkowych i ubezpieczeń OC/AC samochodów. Ideą przyświecającą powstaniu porównywarki, była chęć udostępnienia zainteresowanym narzędzia, umożliwiającego szybkie i łatwe wyszukanie ofert produktów i usług – atrakcyjnych, między innymi pod kątem: minimalnej wysokości raty kredytowej, maksymalnego okresu trwania pożyczki, oprocentowania kredytu, premii mających wpływ na wysokość ubezpieczenia OC/AC.

Narzędzia przez nas udostępniane: kalkulatory i rankingi, mają na celu przedstawić kluczowe dla kredytów i ubezpieczeń czynniki w przejrzysty sposób, tym samym skracając czas, jaki osoba zainteresowana usługą musi spędzić na wczytywaniu się w bardzo zróżnicowane pod kątem treści, oferty poszczególnych usługodawców.

 

Finansomierz.pl jest własnością K2 Media SA z Grupy K2. Już ponad 19 lat konfigurujemy rzeczywistość, zmieniamy nowe pomysły i technologie w konkretne rezultaty biznesowe dla naszych klientów. Pracujemy z największymi oraz najbardziej wymagającymi organizacjami w Polsce, w twórczy sposób wykorzystujemy Internet i nowe media w obszarach marketingu, sprzedaży i obsługi klienta.

Najnowsze arykuły

Sprawca wypadku nie ma ważnego ubezpieczenia OC - co się dzieje w takiej sytuacji? Czy odszkodowanie zostanie wypłacone? Sprawdzamy

W Polsce ubezpieczenie OC jest obowiązkowe. Zgodnie z zamysłem każdy poszkodowany w wypadku komunikacyjnym powinien móc liczyć na odszkodowanie. Niestety, mimo grożących za jazdę bez ubezpieczenia konsekwencji, cały czas zdarzają się kierowcy, którzy poruszają się po drogach bez ważnej polisy. Czy w przypadku stłuczki z takim kierowcą możemy liczyć na odszkodowanie?

Czytaj więcej »

Chcesz wziąć kredyt hipoteczny? Dowiedz się, czym są raty równe i malejące

Większość osób starających się o kredyt hipoteczny staje przed wyborem pomiędzy ratami równymi i malejącymi. Choć Polacy zazwyczaj decydują się na raty równe, nie oznacza to, że właśnie one są zawsze lepszym rozwiązaniem. Przeciwnie – to raty malejące ostatecznie okazują się dla kredytobiorcy rozwiązaniem korzystniejszym, choć ich spłacanie, przynajmniej na początku, może być uciążliwe.

Czytaj więcej »

Chcesz dostać zniżki na ubezpieczenie samochodu? Podpowiadamy, jakie warunki należy spełnić.

Koszt ubezpieczenia samochodu może wydawać się wysoki. Na szczęście większość działających na rynku ubezpieczycieli oferuje zniżki, które pozwalają znacznie zredukować cenę. Podpowiadamy, którzy kierowcy mogą liczyć na obniżenie ceny ubezpieczenia.

Czytaj więcej »

Kategorie

Bank BPH
Alior Bank
Bank Pekao
Bank PKO BP
Bank Millenium
mBank