O nas

Finansomierz.pl to nowoczesna porównywarka ofert kredytów hipotecznych, gotówkowych i ubezpieczeń OC/AC samochodów. Ideą przyświecającą powstaniu porównywarki, była chęć udostępnienia zainteresowanym narzędzia, umożliwiającego szybkie i łatwe wyszukanie ofert produktów i usług – atrakcyjnych, między innymi pod kątem: minimalnej wysokości raty kredytowej, maksymalnego okresu trwania pożyczki, oprocentowania kredytu, premii mających wpływ na wysokość ubezpieczenia OC/AC.

Narzędzia przez nas udostępniane: kalkulatory i rankingi, mają na celu przedstawić kluczowe dla kredytów i ubezpieczeń czynniki w przejrzysty sposób, tym samym skracając czas, jaki osoba zainteresowana usługą musi spędzić na wczytywaniu się w bardzo zróżnicowane pod kątem treści, oferty poszczególnych usługodawców.

 

Finansomierz.pl jest własnością K2 Media SA z Grupy K2. Już ponad 19 lat konfigurujemy rzeczywistość, zmieniamy nowe pomysły i technologie w konkretne rezultaty biznesowe dla naszych klientów. Pracujemy z największymi oraz najbardziej wymagającymi organizacjami w Polsce, w twórczy sposób wykorzystujemy Internet i nowe media w obszarach marketingu, sprzedaży i obsługi klienta.

Najnowsze arykuły

Ubezpieczenie OC i AC – dowiedz się, jak wyliczyć składkę

Udało nam się kupić wymarzony samochód, zarejestrowaliśmy go, trzymamy w ręce kluczyki i nie możemy się doczekać, by usiąść za kierownicą. Od legalnego rozpoczęcia wielkiej przygody z nowymi czterema kółkami dzieli nas już tylko kwestia ubezpieczenia. Ubezpieczenie OC i AC przydaje się znacznie częściej niż może się to wydawać początkującym kierowcom.

Czytaj więcej »

„Mam umowę na czas określony. Czy mam szansę dostać kredyt hipoteczny?” Podpowiadamy.

W Polsce bardzo często mamy do czynienia z formami zatrudnienia innymi niż tradycyjna umowa o pracę na czas nieokreślony. Dla osób starających się o kredyt hipoteczny mamy dobrą wiadomość – mając umowę o pracę na czas określony również możemy liczyć na pozytywną decyzję banku, choć należy się liczyć z obostrzeniami oraz długim i wymagającym procesem weryfikacji zdolności kredytowej

Czytaj więcej »

Kupiłeś używane auto? Sprawdź, jakich formalności związanych z ubezpieczeniem samochodu musisz dopełnić, by móc wyjechać na drogę

Zakup używanego auta to świetny sposób na obniżenie jego kosztu. Większość świeżo upieczonych kierowców zaczyna swoją przygodę z motoryzacją właśnie od używanego pojazdu, a wielu z nas prowadzi samochody z drugiej ręki praktycznie przez całe życie. Taki zakup wiąże się z koniecznością dopełnienia kilku formalności, również tych związanych z ubezpieczeniem samochodu.

Czytaj więcej »

Kategorie

Bank BPH
Alior Bank
Bank Pekao
Bank PKO BP
Bank Millenium
mBank