Pilnie potrzebujesz gotówki? Dowiedz się, na co zwracać uwagę wybierając firmę, która udzieli Ci szybkiej pożyczki

Miniaturka artykułu

Każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, w której będzie potrzebował gotówki jak najszybciej. Może to wynikać z konieczności pokrycia zaciągniętych zobowiązań, zakupu lekarstw, z problemów osobistych. Jeśli nie dysponujemy własnymi pieniędzmi dzięki którym moglibyśmy oddalić od siebie widmo kłopotów, wówczas wyjściem może okazać się wzięcie szybkiej pożyczki. Decyzji o jej zaciągnięciu nie warto jednak podejmować pochopnie.

Czysta historia kredytowa

Jeśli nasza historia kredytowa jest czysta, wówczas oferty typu „dostępne bez BIK” i pokrewne możemy od razu wyeliminować, ponieważ warunki mogą okazać się znacznie mniej korzystne niż te, które możemy uzyskać. To prawda, że sprawdzenie naszej sytuacji kredytowej zwiększa czas oczekiwania na pieniądze (w przypadku pożyczek bez BIK często możemy je zaciągnąć w ciągu kilku minut), jednak - po pierwsze - po sprawdzeniu historii możemy liczyć na większą kwotę, po drugie - na niższe oprocentowanie i dłuższy termin spłaty i po trzecie – istnieje szansa na zapożyczenie się bez kosztów. Wiele proponujących szybkie pożyczki firm, które sprawdzają historię kredytową klienta, mają w swojej ofercie takie oferty, które pod warunkiem spłacenia w określonym, krótkim terminie, nie owocują naliczaniem oprocentowania.

Oceń swoje możliwości

Istotne jest to, jak szybko potrzebne Ci są pieniądze. Jeśli możesz zaczekać chociaż jeden dzień, lepiej wstrzymać się z wzięciem pieniędzy „na dowód” Pożyczki „na dowód” są zazwyczaj oprocentowane bardzo wysoko, a w przypadku braku spłaty wierzytelności w terminie firma pożyczkowa może sprzedać wierzytelność firmie windykacyjnej. Wzięcie pożyczki pod zastaw lub w dowolnej innej formie prawie zawsze okaże się korzystniejsze. Jeśli jednak będziemy musieli zaciągnąć pożyczkę „na dowód”, unikajmy firm których oferty są sformułowane niejasno, zawierają pojęcia nie do końca doprecyzowane lub w przypadku których mechanizm naliczania opłat jest nieprzejrzysty.

Uwaga na firmy nowe na rynku

W Polsce rynek usług finansowych zdążył już nieco okrzepnąć. Oznacza to, że nawet wśród mających ostatnio kiepską sławę parabanków są instytucje rzetelne i takie, którym możemy zaufać. Jeśli dana firma utrzymuje się na rynku od kilku lub kilkudziesięciu lat, może to być dla nas jasny sygnał, że jest godna zaufania.

Komentarze

13.04.2017 / John white

Witam, Czy potrzebujesz kredytu? Czy jesteś człowiekiem biznesu czy kobieta i potrzebujesz pożyczki zwiększyć firmy ?? Czy potrzebujesz kapitału na rozpoczęcie działalności gospodarczej? Bez względu na problemy kredytowe mogą być, jesteśmy tutaj, aby pomóc, ponieważ oferujemy kredyty dla osób fizycznych i firm zarówno w niskich i przystępnych stóp procentowych. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać kredyt financelimited011@gmail.com Regard John White

Najnowsze arykuły

Ubezpieczenie OC i AC – dowiedz się, jak wyliczyć składkę

Udało nam się kupić wymarzony samochód, zarejestrowaliśmy go, trzymamy w ręce kluczyki i nie możemy się doczekać, by usiąść za kierownicą. Od legalnego rozpoczęcia wielkiej przygody z nowymi czterema kółkami dzieli nas już tylko kwestia ubezpieczenia. Ubezpieczenie OC i AC przydaje się znacznie częściej niż może się to wydawać początkującym kierowcom.

Czytaj więcej »

„Mam umowę na czas określony. Czy mam szansę dostać kredyt hipoteczny?” Podpowiadamy.

W Polsce bardzo często mamy do czynienia z formami zatrudnienia innymi niż tradycyjna umowa o pracę na czas nieokreślony. Dla osób starających się o kredyt hipoteczny mamy dobrą wiadomość – mając umowę o pracę na czas określony również możemy liczyć na pozytywną decyzję banku, choć należy się liczyć z obostrzeniami oraz długim i wymagającym procesem weryfikacji zdolności kredytowej

Czytaj więcej »

Kupiłeś używane auto? Sprawdź, jakich formalności związanych z ubezpieczeniem samochodu musisz dopełnić, by móc wyjechać na drogę

Zakup używanego auta to świetny sposób na obniżenie jego kosztu. Większość świeżo upieczonych kierowców zaczyna swoją przygodę z motoryzacją właśnie od używanego pojazdu, a wielu z nas prowadzi samochody z drugiej ręki praktycznie przez całe życie. Taki zakup wiąże się z koniecznością dopełnienia kilku formalności, również tych związanych z ubezpieczeniem samochodu.

Czytaj więcej »

Kategorie

Bank BPH
Alior Bank
Bank Pekao
Bank PKO BP
Bank Millenium
mBank